Архив на месяц Січень, 2013

Водохреща 2013

Дата: Січ-20-2013
Категория: Дубовичі у подіях сьогодення

Сьогодні 19.01.2013 в парку Кочубеївським проходило масове відзначання свята Водохрещі.

Дійство проходило на льодяній ковдрі біля Панського містка. Церковний служитель відправив службу і окропив “живою” водою всіх присутніх.

За давньою традицією, церемонія освячення води відбувалася під відкритим небом, а бажаючі могли окунутися у ополонці. З давна говорили, що вода набуває цілющих властивостей.

Бажаємо щоб наші сміливці були здорові цілий рік до наступного купання. Читать далее »

Народні традиції

Дата: Січ-20-2013
Категория: Дубовичі у подіях сьогодення

На теренах  українських  традицій жителі села Дубовичі відзначали Різдвяні свята.

До мальовничого села завітав священник Олександр Матіяш, з (КДА-С) Київської Духовної Академії і Семінарії, який взяв участь у щедрівках , святкових співанках, з дітьми дитячого садочку «Казка» та молодшими учасниками народної самодіяльності сільського будинку культури «Mm & dance».  Вони інсценували різдвяну колядку-пісню, за яку отримали доброзичливі оплески пересічних громадян, яким пощастило побачити цю дитячу імпровізацію.

За свою майстерність діти отримали солодкі подарунки від дітей воскресної школи Свято-Макарівського храму міста Києва, та яскраві книжечки дитячих віршів від прихожанина того ж храму Юрія Тітова.

 Святкове дійство проходило в центрі села біля вертепу, змайстрованого за сприяння ініціативної групи Проценко Л.Г., Іванченко Л.А., Гурби В.Г. та активних жителів села Читать далее »