Архив на месяц Лютий, 2013

Благословіння Владики Романа

Дата: Лют-18-2013
Категория: Дубовичі у подіях сьогодення

Сімнадцятого лютого прихожани Дубовицької церкви  та настоятель  Ігумен Іосиф  з відкритими обіймами зустрічали поважних гостей.

У храмі відбулася зустріч з Владикою  Конотопським  і Глухівським  Романом.

На порозі церкви Владику зустріли сільський голова Луцишин Світлана зі словами вдячності за приїзд  та короваєм власної пекарні, і  квітами які подарувала прихожанка церкви Кудіна Руслана.

Зі словами вдячності зустрічав настоятель храму Ігумен Іосиф та  Настоятель Спасо-Преображенського храму протоиерей отець Михаил.  Які  гостинно дякували за приїзд, та просили благословення на великій піст преосвященного Владику.

Почесну місію здійснити Божественну  Літургію випала Владиці  Роману.  На свято завітав благочинний Кролевецького округу отець Михаил зі своїм хором, який  майстерно виконував  церковні пісні для богослужіння. Дубовицький хор на правах господаря теж не поступався, спільними зусиллями вони створювали атмосферу  спокою та затишку.

Під час богослужіння Владика Роман  звернувся  до прихожан : давав настанови, наголошував на тому, щоб  ми жили не заради себе, а заради ближнього, віддали серце своє Богу, не хапались за тимчасове багатство, не  жили безрозсудно. Щоб ми не падали духом, а ревно йшли праведним шляхом.

На літургію  також приїхали і представники міст Кролевець та Конотоп , сіл Тулиголове та Бистрик на чолі зі своїми головами сільських рад Кириком Миколою та Демиденко Дмитром. Їх старости висловлювали вдячність Ігумену Іосифу за плідну роботу  у їх церквах, які відновлюються і активно збирають все більше прихожан на служби. Настоятелю побажали  міцного здоров’я, наголошували  на  подальшій  співпраці щодо відбудови церков.

Після літургії всіх бажаючих гостинно запрошували розділити трапезу із   Владикою Конотопськім та  Глухівськім Романаном, настоятелем церкви   Ігумен Іосифом та благочинним отцем  Михаилом.

Читать далее »